Daima Müşteri Memnuniyeti için Çalışıyoruz!

Ankara Ev Eşyası Depolama

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Arden Ankara Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak Ankara ev eşyası depolama hizmeti veren firmamız, binlerce mutlu müşterinin tercihi olmuştur. Uzun yıllardır sektörde bulunmamızın verdiği tecrübeyi tamamen işimize yansıtarak hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve profesyonel yönetim ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizi aramızda görmekten memnuniyet duruyoruz.

Siz de yılların verdiği tecrübe ile profesyonel hizmet veren Arden Depolama’nın verdiği kaliteli hizmetten faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar

Ankara Ev Eşyası Depolama - Fiyat Tablosu

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz depolama hizmet için fiyat tablosuna alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

1+1 Ankara Ev Eşyası Deposu

TL

1500
/Aylık

2+1 Ankara Ev Eşyası Deposu

TL

2000
/Aylık

3+1 Ankara Ev Eşyası Deposu

TL

2500
/Aylık

4+1 Ankarar Ev Eşyası Deposu

TL

3000
/Aylık

Ankara Ev Eşyası Depolama - Sıkça Sorulan Sorular

Evet, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak adına sürecin tüm hepsine destek vermeyi hedefliyoruz. Bu amaçla nakliye desteği de sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyeti adına çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyattan vermeyi hedefliyoruz. Bu nedenle fiyatlandırmamız da prensibimiz çerçevesinde neticelendirilmektedir.

Müşterilerimizin içinin rahat olarak bize eşyalarını emanet etmesini oldukça önemsiyoruz. Bu nedenle sürekli olarak hem fiziki hem de internet üzerinden kontrol imkanı sağlıyoruz. Ayrıca tamamen hijyen kurallarına uyularak hizmete sunulan depolarımızda kaliteli istifleme yaparak güvenli barınmasını sağlıyoruz.

Polis destekli olarak 7/24 güvenlik kameraları ile depomuz korunmaktadır. Ayrıca mesaili olarak personellerimiz de depomuzda bulunmaktadır. Müşterilerimiz için kıymetli olan eşyaları bize emanettir.

Ev eşyalarınızı minimum 1 ay olmak üzere sınırsız olarak depolarımızda tutabilirsiniz.

Hayır, genel olarak ev & ofis eşyalarının depolanması, güvenilir ortamda tutulması, nakliye ve ambalaj hizmeti sunuyoruz.

HER DAİM HİZMETİNİZDEYİZ!

Müşteri Hizmetlerimizle Görüşmek İçin İletişim Kurabilirsiniz

Yan kısımda yer alan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Ankara Ev Eşyası Depolama Nasıl Yapılır? 

Ankara ev eşyası depolama ile zaman zaman kişiler evlerinde bulunan eşyalar için de depolama hizmeti alabilmektedir. Bir sebepten dolayı evinizi kapattıysanız bu eşyaların güvenli bir yerde zarar görmeden kalması, boş bir evde kalmasından her zaman daha iyidir. Evinizde bulunan fazla eşyalarınızı ihtiyaç duyduğunuz bir alanda, güvenle muhafaza etmek ve ihtiyacınız olduğunda eşyalarınıza kolayca ulaşabilmek oldukça avantajlıdır. Evinizde çalınma riski bulunan eşyalarınız için firmamızın özel olarak güvenlik sistemi eklediği depolarımızı kiralayabilir ve eşyalarınızın çalınma riskini minimuma indirebilirsiniz. Peki eşyam hangi süre boyunca depoda kalabilir diye düşünüyorsanız aşağıdaki tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Depolama türlerine göre tabi ki depo firmalarının sizden aldığı ücret de değişmektedir. Firmamız, fiyat politikası belirlerken siz kıymetli müşterilerimizin de cebini düşünerek özel fiyat politikaları belirlemektedir. Ev eşyası için depo kiralamak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Ev Eşyası Depolama Avantajları

Ankara ev eşyası depolama sayesinde genelde güvenlik ile bağdaştırılabilir. Kişiler evlerinde bulunan değerli eşyaları daha güvenli bir ortamda tutmak için depolara yönelir. Veyahut manevi değeri yüksek olan ancak evde çok fazla yer kaplayan eşyalarını atmak istemediği için kiralık depolara başvurabilir. Aşağıdaki maddelere bakarak ev eşyası için depo kiralamanın avantajlarını hep birlikte inceleyelim:

  • Maliyet azaltma: Kişi veya şirket, depo sahibi olmanın maliyetlerini azaltabilir. Örneğin, bir şirketin depo sahibi olması gerektiğinde yapması gereken yatırım, bakım ve güvenlik gibi maliyetleri kiralama yoluyla önleyebilir.
  • Sermaye yönlendirmesi: Sermayesini diğer yatırımlara yönlendirebilir. Örneğin, bir şirketin depo sahibi olması gerektiğinde yapması gereken yatırımı kiralama yoluyla önleyebilir.
  • Kolay temin edilen alan: İhtiyacı olan depo alanını kolayca temin edebilir veya değiştirebilir. Örneğin ev eşyalarınızı bir depoya kaldırdınız, kaldırma nedeniniz ise evinizde yeterli alan olmaması veya evinizi satmanız durumunda ihtiyaç duyduğunuz vakit bunlara ulaşabilmek büyük bir gerekliliktir.
  • Güvenli saklama: Eşyalarını güvenli bir şekilde saklayarak eşyalarının zarar görmemesini veya çalınmamasını önleyebilir. Evinizde bulunan fazla eşyalarınızı depo kiralama işlemiyle güvenle saklayabilirsiniz.
  • Uzun vadeli kiralama: Depo kiralama sözleşmeleri genellikle uzun vadeli olması nedeniyle kiralayan kişi veya şirketin depo alanını uzun vadeli olarak kullanmasına olanak tanır. Uzun süreli olarak ev eşyalarınızı depoya kaldırmak istiyorsanız da bu çok iyi bir seçenektir. Bozulma ve yıpranmalara karşı eşyalarınız uygun maliyetle muhafaza edilebilir. Bu da size zaman ve maliyet kazandırır.
  • Profesyonel destek: Eşyalarını koymak için depo kiralayanlar profesyonel bir şekilde bakım ve güvenlik hizmetleri alabilecektir. Bu da iletişim kurmak istediğinizde size profesyonel olarak destek verecek bir ekiple çalışmanız anlamına gelir.
  • Alan belirleme: Depo kiralama işlemi için bir diğer önemli avantaj kiralayan kişi veya şirketin depo alanını kullanımına göre artırma veya azaltma seçeneğine sahip olmasıdır. Örneğin bir şirketin sezonluk satışları yaptığında, depo alanını artırması gerekebilir, ancak sezon sonunda depo alanını azaltması gerekebilir. Depo kiralama yoluyla, bu ihtiyacı kolayca karşılayabilir. Ev eşyası için depo kiralama hizmeti alan bir kişi farklı eşyaları olduğunda da bu depoyu kullanabilecektir. Yada eşyaların bir kısmını teslim alarak diğer eşyaları daha küçük bir depoya koyabilir ve maliyeti azaltabilir. Bu konuda depo kiralama şirketlerinin sağladığı esneklik önemlidir.

Ayrıca kiralama yolu ile depo sahibi olarak kiralayanlar profesyonel bir şekilde bakım ve güvenlik hizmetleri alabilecektir. Depo sahibi deponun düzenli olarak bakımını yapar ve güvenliğini sağlar. Bu DA kiralayan kişi veya şirketin depo alanının bakımı ve güvenliği ile ilgili endişelerini ortadan kaldırır. Bir deponun güvenli olduğunu bilmek depo kiralama için en önemli hususlardan biridir. Eşyalarınızı koyduğunuz yer mevki olarak da konum olarak da önem teşkil eder. Herkes bilir ki her şehrin her ilçesi aynı oradan güvenli değildir. Bu sebeple ankara ev eşyası depolama hizmeti kapsamında eşyalarınıza zarar gelmemesi açısından depo kiralama şirketinin konumuna dikkat etmek gereklidir.

Ankara Ev Eşyası Depolama Önemli Hususlar

Ankara ev eşyası depolama için depo kiralarken dikkat edilecek hususlar genel olarak birkaç maddede işlenmektedir. Depo kiralama hizmeti alan veya almak isteyen kişiler bu konuda sıklıkla araştırma yapmaktadır. Bu bölümde depo kiralarken dikkat etmeniz gereken maddeleri derledik. İlk olarak, depo kiralama hizmetinin maliyetini karşılayabileceğinizden emin olun. İyi bir fiyat araştırması yapmak her zaman önemlidir. Bu konudaki referansları dikkate alarak iyi bir hizmeti daha uygun bir fiyata bulabilirsiniz. Firmamız depo kiralama konusunda uygun bir ücret politikası seyretmektedir. 

Verdiğiniz ücretin karşılığını en iyi şekilde geri sizlere vermekteyiz. İkinci en önemli husus ise sigortadır. Kiraladığınız araç için gerekli olan sigorta seçeneklerini inceleyin. Bazı firmalar depolama hizmeti için eşyalarınıza sigorta yapmaktadır. Sigorta seçeneğinin olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Şimdi gel gelelim altın üçlünün üçüncüsüne. Güvenlik, Herkes eşyalarının güvende olduğunu bilmek ister. Firmanın vermiş olduğu depo kiralama hizmeti ile ilgili güvenlik tedbirlerini öğrenmeniz büyük önem taşımaktadır.

✅ Ev Eşyası Depolama Firması

Arden Eşya Depolama ✅

✅ Firma Faaliyeti

Ankara Ev Eşyası Depolama Hizmeti ✅

✅ Hizmet Bölgesi

Türkiye’nin Her Bölgesine ✅

✅ Firma Kuruluş

2018’den Beri ✅

Örneğin bazı depolamamaları nakliye, kutulama gibi hizmetler de vermektedir. Bütün hizmetleri tek firmadan almak daha uygun maliyetli olabilir. Bu hizmetlerin verilip verilmediğini inceleyin. Firmamız bu işlemleri yaparken en uygun fiyata taşıma ve kutulama işlemini yapmaktadır. Tabii ki deponun konumu da sizler için oldukça önemlidir. 

Eşyalarınıza ve müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz zaman dilimlerini öğrenin. Hangi saat aralığında destek alabileceğinizi sormanız önemlidir. Örneğin, bir eşyanıza ihtiyaç duyduğunuz zaman bunu hangi saat aralığında teslim alabilirsiniz, veya siz teslim alamayacaksanız firmanın bunu size nakliye ile göndermesi mümkün mü? Kendi nakliyeleri var mı? Gibi sorular ilerde karşılaşacağınız soru ve sorunların önüne geçer.

Ev Eşyası Depolama En Önemli Husus: Değer

Bazı ürünler diğerlerinden maddi veya manevi olarak daha değerli olabilir. Bu maddi değeri yüksek bir eşya olabileceği gibi sizin için manevi değeri yüksek bir eşya da olabilir. Hassas şartlar altında muhafaza gerektiren eşyalarınız varsa bunları önceden belirtin. Örneğin değeri bir tabloyu , baba yadigarı bir masayı depoya kaldıracaksanız bunları belirtin ve alınmasını istediğiniz önlemleri iletin.

Ankara ev eşyası depolama işlemi, kişi veya şirketin depo sahibi olmasına gerek kalmadan eşyalarını güvenli bir şekilde saklamasına olanak tanır. Bu nedenle, depo kiralama, kişi veya şirketler için uygun bir seçenek olabilir. Depo kiralama yoluyla maliyetleri azaltma, sermayeyi diğer yatırımlara yönlendirme, ihtiyacı olan depo alanını kolayca temin etme ve eşyaların güvenli bir şekilde saklanması gibi faydalar sağlar.

5/5 - (1 vote)
0 533 373 58 66
Whatsapp İletişim
💬 Size Nasıl Yardımcı Olalım?
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Cazip fiyatlardan hizmet almak için Whatsapp iletişime geçebilirsiniz.