Daima Müşteri Memnuniyeti için Çalışıyoruz!

Hakkımızda

Güvenilir Depo Hizmeti

Biz Kimiz?

Arden Eşya Depolama, 5 yıldan uzun süredir sektörde hizmet veren ev & ofis eşyası depolama firmasıdır. 120’den fazla odası ve 2 şubesi ile müşterilerine güvenilir depo hizmetleri sunmaktadır. Şu ana kadar hiçbir olumsuz yorum almamış olan firmamızın en önemli misyonu müşteri memnuniyetidir. Bu bağlamda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yaptığımız çalışmaları daha iyi görüntüleyebilmeniz adına hizmetlerimiz sayfasına alt kısımdaki butondan ulaşabilirsiniz.

Videoyu oynat
Opsiyonel Çalışmalar

Tek Bir Seçeneğe Bağlı Kalmayın!

Birisi Dikmen’de diğeri Pursaklar’da olmak üzere 2 depomuz bulunmaktadır. Ayrıca 120’den fazla farklı tiplerde odalarımızda birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

0
'den Fazla Odamız
0
'den Fazla Lojistik İşlem
0
'den Fazla Müşterimiz
Kurumsal Hizmet Anlayışı

Alanında Uzman Ekip

Depolama sektöründe en az 2 yıl deneyimli olan ekibimizle sizlerin karşınızdayız. Tüm personelimiz onlarca büyük lojistik operasyonu yürütmüş kişilerce oluşturulmaktadır. Bu sayede daha düşük hata payı ve problemlerle karşılaşmaktayız.
Her Şey Önceden Planlandı!

Tüm Hizmet Sürecimiz Belli Prosedürlerle Belirli

5 yıldan uzun süredir depolama hizmetleri sektöründe bulunmamızdan dolayı elde ettiğimiz tecrübeyi tamamen işimize yansıtmaktayız. Müşterilerimizin yaptığımız tüm çalışmalardan memnun kalması adına tüm hizmet sürecimizi belli prosedürler eşliğinde sürdürmekteyiz.

Müşterilerimizle yapılan toplantılarımızın başarıya ulaşmasıyla ilk etapta sözleşme imzalamaktayız. Böylelikle müşterilerimizin yaptığımız çalışma boyunca güvence altında olması sağlanmaktadır. Ardından da ya müşterimizin tercih ettiği ya da bize bağlı lojistik firmalar eşliğinde depolarımıza eşyalar gelmektedir. Tamamen tüm süreci en iyi şekilde yönetecek şekilde dizayn edilen depo girişimiz ve taşıma bağlantıları sayesinde işlemler birkaç saatte tamamlanmaktadır.

Müşterilerimizin de fiziki olarak takip edebileceği bu süreci blog içeriklerimizde de paylaşmaktayız. Aşağıdaki butondan kolayca ulaşabilirsiniz.

Yorumunuzu Bırakabilirsiniz
0 533 373 58 66
Whatsapp İletişim
💬 Size Nasıl Yardımcı Olalım?
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Cazip fiyatlardan hizmet almak için Whatsapp iletişime geçebilirsiniz.