Daima Müşteri Memnuniyeti için Çalışıyoruz!

Ankara Eşya Depolama

+5 Yıllık Tecrübe ile Hizmet

Arden Ankara Eşya Depolama Hizmeti

Ankara merkezli olarak kurulan Arden Depolama firmamız, tüm nakliye ve depolama operasyonlarını merkez konumu olarak Ankara üzerinden gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize özel olarak sunduğumuz Ankara eşya depolama hizmetimiz ile binlerce kişinin memnun ayrılmasını sağladık.

Alanında uzman ekibimiz ve tecrübeli yönetim kadromuz ile siz değerli müşterilerimize ev & ofis eşya depolama hizmeti veriyoruz. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar

Ankara Eşya Depolama - Fiyat Tablosu

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz depolama hizmet için fiyat tablosuna alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

1+1 Depo

TL

1500
/Aylık

2+1 Depo

TL

2000
/Aylık

3+1 Depo

TL

2500
/Aylık

4+1 Depo

TL

3000
/Aylık
0
'den Fazla Odamız
0
'den Fazla Lojistik İşlem
0
'den Fazla Müşterimiz

Ankara'nın En Köklü Firması

Ankara eşya depolama hizmetimiz sayesinde binlerce müşterimizi profesyonel hizmetimiz ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her daim alanımızda kendimizi geliştirmeyi hedefliyor, müşterilerimize farklı çözümler üretiyoruz. Sektörde daha da ilerleyerek ülkemizin bilindik depolarından birisi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz ve tüm sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza anında yanıt vermek için hazırız. Depolama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Ankara Eşya Depolama - Sıkça Sorulan Sorular

Kiralık depo, geçici veya uzun süreli depolama ihtiyacı olan kişiler için güvenli ve esnek bir depolama çözümüdür. Kiralık depolarda, eşyalarınız için güvenli ve kapalı depolama odaları sunulmaktadır.

Ankara eşya depolama hizmeti adı altında Ankara içi depolama ihtiyacı olan müşterilerimiz için nakliyat ve ambalaj da dahil olmak üzere profesyonel hizmet sunmaktayız.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev & ofis eşyalarına sahip olan müşterilerimiz için yeterli alanların olduğu 4 farklı opsiyonel seçenek sunmaktayız. Her çeşit depomuzda kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Depolama hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın korunmasını ve ideal ortamda uzun süre saklanmasını sağlayabilirsiniz.

+5 yılın verdiği tecrübe ile hizmet veren depomuz, profesyonel ekibe ve alanında uzman bir yönetime sahiptir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın yanı sıra firmamızın misyonu ve vizyonu gereği alanımızda en iyisi olmak için çalışmaktayız. Bu nedenle sunduğumuz kaliteli hizmetten faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Pursaklar ve Dikmen olmak üzere 2 farklı lokasyon üzerinden 120’den fazla odamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Müşterilerimize tüm süreç boyunca destek vermeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle başta nakliye olmak üzere ambalaj ve istifleme hizmetlerini de sağlıyoruz.

HER DAİM HİZMETİNİZDEYİZ!

Müşteri Hizmetlerimizle Görüşmek İçin İletişim Kurabilirsiniz

Yan kısımda yer alan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Ankara Eşya Depolama Nedir?

Ankara eşya depolama kapalı veya açık alanlar olarak sunulur. Kapalı alanlar, genellikle binalar içinde yer alan odalardır ve bu odaların içi klima ile ısıtılmıştır. Bu da eşyaların neme ve ısıya maruz kalmamasını sağlar. Açık alanlar ise genellikle araçlar için kullanılan alanlardır ve bu alanlar genellikle güneş ışığına maruz kalmaz. Depolama hizmeti almak istiyorsanız genel olarak eşyalarınızın işlevselliğine zarar gelmeyecek nem, rutubet, sıcak, soğuk vb. konulardan dolayı eşyalarınızın zarar görmeyeceği yerleri seçmeniz önemlidir. Depolama hizmeti alacağınız firmadan bu konuda detaylı bir şekilde bilgi talep edebilirsiniz.

Ankara eşya depolama hizmeti, genellikle aylık veya yıllık ücretler karşılığında sunulur. Bu ücretler depolama alanının boyutuna, kullanılan alanın türüne ve eşyaların saklanmasının süresine göre değişebilir. Ayrıca bazı eşya depolama firmaları ek hizmetler sunmaktadır, örneğin eşyaların taşınması veya paketlenmesi gibi. Depolama hizmeti veren firmalar genel olarak kutulama hizmeti ve nakliye hizmeti de vermektedir. Bu hizmetlerin tamamını tek bir firmadan almak size zaman ve para kazandırarak depolama hizmetini daha uygun maliyetle yapmanızı sağlayabilir.

Ankara Eşya Depolama Fiyatları

Ankara eşya depolama fiyatları seçtiğiniz firmaya ve kullanacağınız hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Ek hizmet almanız durumunda firmanın sizlere vereceği fiyatlar değişmektedir. Örneğin firmanın hizmetleri arasında yalnızca eşya depolama var ise eşyalarınızı depoya sizin taşımanız gerekmektedir. Firmalar taşıma ve paketleme bedelini ayrı olarak almaktadır. Bizim firmamızın en büyük özelliği siz kıymetli müşterilerimizin cebini düşünerek taşıma bedelini en uygun fiyat olarak belirlemesi ve tutabileceği minimum seviyede tutmasıdır.

Ankara depolama hizmeti, kentte yaşayan veya iş yapan kişiler için kullanabilecekleri önemli bir hizmettir. Bu hizmet insanların eşyalarını güvenli bir şekilde saklamalarına olanak tanırken aynı zamanda onların ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş seçenekler sunar. Örneğin müşterilerin sadece belirli bir süre boyunca eşyalarını saklamak istemeleri durumunda kısa vadeli depolama seçeneği sunulabilir. Ayrıca Ankara eşya depolama hizmeti sağlayıcıları genellikle eşyaların taşınması veya paketlenmesi gibi ek hizmetler de sunmaktadır. Müşterilerin taşınma sürecini daha kolay hale getirmektedir.

Ankara Eşya Depolama Önemli Bilgiler

Ankara eşya depolama, günümüzde oldukça popülerdir ve kentte evinde ki kalabalık eşyaları atmadan kurtulmak isteyen kişiler için birçok seçenek sunmaktadır. Ankara gibi Türkiye’nin başkenti konumunda olan büyük bir şehirde bu hizmet oldukça talep görmektedir. Ancak eşyalarınızı saklamak için bir hizmet seçerken dikkatli olmalısınız. Öncelikle de depolama alanının güvenliğini ve temizliğini kontrol etmeli ve hizmet sağlayıcının önceki müşterilerinden referanslar almalısınız.

✅ Ankara Eşya Depolama Firması

Arden Eşya Depolama ✅

✅ Firma Faaliyeti

Ankara Eşya Depolama Hizmeti ✅

✅ Hizmet Bölgesi

Ankara’nın Her Bölgesine ✅

✅ Firma Kuruluş

2018’den Beri ✅

Ankara eşya depolama hizmeti veren firmamızın halihazırda bulunduğunuz sitesini gezerek depolarımız hakkında ön bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflara bakarak depolarımızın genişliği, temizliği vb. bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hoşunuza gittiği taktirde depomuza gelerek gezebilir ve kararınızı daha doğru şekilde verebilirsiniz. Firmamızla iletişim kurabilmek için sitemizde bulunan numaralardan veyahut mailden faydalanabilirsiniz.

Ankara Eşya Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Bilgiler

Ankara eşya depolama hizmeti sağlayıcıları genellikle güvenliği ön planda tutar. Bu nedenle eşyalarınızı saklamak için bir hizmet seçerken, depolama alanının güvenliğini ve temizliğini kontrol etmelisiniz. Bu iki madde gibi onlarca madde bulunmaktadır. Gelin bu maddelere hep birlikte bakalım. Ankara için depolama hizmeti alırken dikkat edilecek önemli bazı noktalar şunlardır:

  • Depolama alanının güvenliği: Eşyalarınızı saklamak için seçeceğiniz depolama alanının güvenliği önemlidir. Depolama alanının güvenliği, özellikle değerli eşyalarınız için önemlidir. Depolama alanının ne kadar güvenli olduğunu öğrenmek için hizmet sağlayıcının önceki müşterilerinden referanslar alabilirsiniz. Her şehirde olduğu gibi Ankara’da da bazı ilçelerin diğer ilçelerden daha güvenli olduğu genel olarak bilinmektedir. Depolama hizmeti alacağınız ilçenin güvenli bir ilçe olması sizin için bir avantajdır.
  • Depolama alanının boyutu: Ankara’da depolama hizmeti almak istiyorsanız öncelikle eşyalarınızı saklamak için gerekli olan depolama alanının boyutunu doğru bir şekilde belirlemelisiniz. Eşyalarınızın büyüklüğüne ve sayısına göre depolama alanının boyutunu belirlemelisiniz. Ayrıca, eşyalarınızın sayısının ve büyüklüğünün değişebileceği durumlar için esnek bir depolama seçeneği seçmelisiniz.
  • Depolama ücretleri: Ankara için depolama hizmeti alırken fiyatların oldukça değişken olduğunu görme şansınız olacak. Depolama hizmeti alırken ücretleri detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir. Depolama hizmeti sağlayıcıları genellikle aylık veya yıllık ücretler karşılığında hizmet sunar. Bu ücretler, depolama alanının boyutuna, kullanılan alanın türüne ve eşyaların saklanmasının süresine göre değişebilir.
  • Ek hizmetler: Bazı depolama hizmeti sağlayıcıları ek hizmetler sunabilir. Örneğin, eşyaların taşınması, paketlenmesi, sigortalanması gibi hizmetler sunabilirler. Bu hizmetler, eşyalarınızın taşınması ve saklanması sürecini daha kolay hale getirebilir. Ayrıca, ek hizmetler için ayrı bir ücret talep edebilirler, bu nedenle hizmetleri kullanmak isteyip istemediğinizi ve bunların ücretlerini araştırmalısınız. Genel olarak kutulama hizmeti, nakliye hizmeti ve depolama hizmetini birlikte veren firma ile çalışmak sizin için daha avantajlı olacaktır.
  • Depolama alanının lokasyonu: Ankara’da depolama hizmeti alırken dikkat edilecek hususlardan bir diğeri de depolama alanının lokasyonudur. Depolama alanının lokasyonu da önemlidir. Eşyalarınıza sık sık erişmeniz gerekiyorsa, depolama alanının yakınında olması tercih edebilirsiniz. Ayrıca, depolama alanının ulaşım kolaylığı da önemlidir, çünkü eşyalarınızı taşımak için ulaşım kolaylığına ihtiyacınız olacaktır.
  • Kaliteli hizmet : Eşyalarınızın güvenli bir şekilde evinizden alınıp, kutulanıp, depolama alanına götürüldüğünü ve bulunduğu yerde güvenli bir şekilde korunduğunu bilmek herkesi mutlu eder. Bu sebeple kalite hizmet alacağınızı düşündüğünüz bir firmayı tercih etmeniz, firmanın bu konudaki referanslarını ve kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurmanız, ve paket olarak bütün hizmetleri bir arada alabileceğiniz bir firma seçmeniz sizin için önemlidir.

Kısaca Ankara’da depolama hizmeti alırken bu noktaları dikkate almanız, eşyalarınızın güvende ve uygun şekilde saklanmasını sağlayacaktır. Ayrıca hizmet sağlayıcılarının önceki müşterilerinin yorumlarını okuyarak hizmetlerin kalitesini ve güvenliğini kontrol edebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek en uygun ve en güvenli eşya depolama hizmetini alabilirsiniz.

Firmamız uygun maliyetli, güvenli ve dilediğiniz an eşyalarınıza erişim sağlayabileceğiniz bir firmadır. Firmamız kutulama hizmetini en kaliteli şekilde yapmaktadır çünkü sizlerin verdiği emanetlere en iyi şekilde sahip çıkmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için kutulama işini her işte olduğu gibi ciddiye almaktayız. Ayrıca nakliye hizmetini de verirken siz değerli müşterilerimizi de memnun etmeye çalışarak en uygun fiyata eşya nakliyenizi yapmaktayız. Anlattığımız gibi firmamız hem nakliye hem de kutulama hizmeti vermektedir.

Ankara eşya depolama hizmeti veren köklü bir firma olarak siz kıymetli müşterilerimizin eşyalarını saklanabilecek en iyi koşullarda saklıyoruz. Yaptığımız işte Ankara bölgesinde en iyi firma olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Bizlerle iletişime geçerek firmamız hakkında daha çok bilgi alabilir ve eşyalarınızı depolamak için güvenli, sağlıklı bir firmayı tercih edebilirsiniz. 

5/5 - (1 vote)
0 533 373 58 66
Whatsapp İletişim
💬 Size Nasıl Yardımcı Olalım?
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Cazip fiyatlardan hizmet almak için Whatsapp iletişime geçebilirsiniz.