Daima Müşteri Memnuniyeti için Çalışıyoruz!

Hizmetlerimiz

Tek Gayemiz Müşterilerimiz!

Müşterilerimizin Memnuniyeti İçin Çalışıyoruz

Arden Depolama firmamızın kurucusu Hakkı Polat'ın siz değerli sitemizi ziyaret eden müşterilerimize ithafen yorumuyla karşınızdayız.

Arden Eşya Depolama olarak her daim müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. 120’den fazla odamız ve 2 konumumuz ile hizmet veriyoruz. Şu ana kadar hiçbir olumsuz yorum almamanın gururunu yaşarken mutlu müşteri portföyümüzü arttırmak için sürekli kendimizi geliştireceğimizin sözünü veriyorum.

Hakkı Polat

Kurucu - Arden Eşya Depolama
Sözleşmeli Hizmet!

Güvenilir Ev & Ofis Eşya Depolama Hizmeti

Müşteri memnuniyetini ana odak olarak belirlemiş olan firmamız, tüm işlemlerini sözleşmeli olarak gerçekleştirmektedir. Alanında uzman ekibi ile binlerce müşterimizin olumlu yorumunu alan firmamız, eşyalarınızı güvenle sizin için anlaşılan süre müddetince korumaktadır.

120’den fazla odamız ve 2 farklı lokasyonumuzla istediğiniz opsiyonu seçerek en uygun fiyatlarla ev & ofis eşyalarınızın güvenli depolama hizmetimizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Eşyalarınızı Kapınızdan Alıyoruz

Avrupa standartlarında olan depomuz ile eşya depolama ihtiyaçlarınız için profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve en son teknoloji ekipmanlarımız ile evinizden, iş yerinizden veya deponuzdan eşya transferleri gibi farklı taşıma ihtiyaçlarınız için de hizmet veriyoruz. Eşyalarınız güvenli ve zarar görmeden depomuza aktarılmaktadır. 

Keza depolama ihtiyacınızın tamamlanmasının akabinde de istediğiniz herhangi bir yere de geri taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Tüm bu hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimiz için piyasanın en uygun fiyatlarıyla sunmaktayız. Tamamen müşteri memnuniyeti odağıyla çalışan firmamız, sadece depolama hizmetiyle değil aynı zaman da lojistik destek sunmaktadır

 

Sürekli Bilgilendiriyoruz

Arden Eşya Depolama, eşyalarınız için güvenli ve uygun fiyatlı bir depolama çözümü sunmaktadır. Modern ve geniş depo alanlarımız, en son teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır ve her zaman eşyalarınızın güvenliğini öncelikli tutuyoruz. Ayrıca, ihtiyacınız olduğunda eşyalarınıza ulaşmanız için kolay ve hızlı erişim imkanı sunuyoruz. Bize günün her saatinde kolaylıkla ulaşabilir, kiraladığınız deponuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca arzu ettiğiniz herhangi bir gün ve zamanda bilakis depomuzu da ziyaret edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi hem depomuzda hem de yönetim ofisinde ağırlamaktan mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yorumunuzu Bırakabilirsiniz
0 533 373 58 66
Whatsapp İletişim
💬 Size Nasıl Yardımcı Olalım?
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Cazip fiyatlardan hizmet almak için Whatsapp iletişime geçebilirsiniz.