Daima Müşteri Memnuniyeti için Çalışıyoruz!

İletişim

Ana Ofisimiz ve Depomuz

Yunus Emre, Sultan Sokaği No: 5A, 06145 Pursaklar/Ankara
Mail Adresi
info@ardendepolama.com
Bizimle İletişime Geçin!

Sizlerle İletişim Kurmamızı İster misiniz?

Her Daim Kapımız Açık

Tamamen müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda çalışmalarımızı her zaman bu misyonumuza göre düzenlemekteyiz. Bu bağlamda müşterilerimize her daim kapımız açıktır. Sadece iş adına değil her daim bir çayımızı/kahvemizi içmek için ofisimize gelebilirsiniz.

Hem Pursaklar’da hem de Dikmen’de 2 ofisimiz bulunmaktadır. Ana ofisimiz olan ve çalışma süreçlerinin yürütüldüğü merkezimiz olan Pursaklar’da her daim aktif olarak bulunmaktayız. Hem depolarımızı görmek hem de ofisimizi ziyaret etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilisiniz.

7/24 İletişim Kurabilirsiniz!

7/24 müşteri destek hattımız ile her daim sorularınızı, isteklerinizi ve görüş bildirimlerinizi dinliyoruz. Yaptığımız çalışmaları en iyi seviyeye getirebilmek ve müşterilerimizi memnun edebilmek adına bir isteğiniz veyahut da arzunuz olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi sayfamızın üst kısmından tekrardan inceleyebilir, mail gönderme formu ile sizlerle iletişim kurmamızı isterseniz doldurabilirsiniz. Arden Depolama’nın kaliteli ve eşsiz hizmetini deneyimlemek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunuzu Bırakabilirsiniz
0 533 373 58 66
Whatsapp İletişim
💬 Size Nasıl Yardımcı Olalım?
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Cazip fiyatlardan hizmet almak için Whatsapp iletişime geçebilirsiniz.